27 Nisan 2013 #1766074

Limango.com.tr Tedarik Sorunu!

03/04/2013 tarihinde verdiğim bir sipariş tedarik sürecinde takılı kalması üzerine site yönetimiyle iletişim kurdum. En sonun da 21.04.2013 tarihinde siparişin iptalini talep etmek durumunda kaldım, neyse ki iptal işlemini ve para iadesini hızlıca gerçekleştirdiler. Ancak ürünün tedarik edilememesi, tedarik edilemeyecek bir ürünün satışa sunulması tabi ki çok tuhaf.


Daha önceden de yaptığım 2 alış-verişte bir sorun yaşamamıştım. Belli ki site ile tedarikçi firma arasında oluşan bir problem müşteriye yansıyor. Bu da bizim mağdur olmamıza sebep oluyor. Kısacası Limango'nun işini zamanında yapmayan tedarikçi firmalarla çalışması yüzünden biz mağdur oluyoruz.

Mustafa 40 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön