18 Mart 2013 #1692768

Limango.com.tr Tedarik Sorunu!

Limangoya güvenerek alışveriş yaptım.Büyük bir sabırla bir haftadır ürünümün gelmesini bekliyorum.Fakat bugün kargomu kontrol ettiğimde iki gündür adres yetersizliğinden teslim edilmediğini gördüm.Bu konuda ne kargo şirketi ne de sizin tarafınızdan bilgilendirilmedim.Daha öncede sitenizden yaptığım alışverişte aynı sorunu yaşadım.


Şikayetimi bildirdiğim halde hiçbir şekilde dönüş yapılmadı.Çok sık internet üzerinden alışveriş yapıyorum, henüz siteniz haricinde hiçbir sitede aynı kargo şirketi üzerinden aldığım hizmette bu şekilde bir sorun yaşamadım.Bu konuda mağduriyetimin giderilmesini ve ürünümün adresime teslim edilmesini talep ediyorum.Hizmet kaliteniz bu denli düşük mü merak ediyorum?

Büşra 118 Okunma

Cevaplar

  • Büşra21 Mart 2013

    Müşteri temsilcisi benimle görüştü. Kargomun teslim edileceği söylendi.Adresimi verdim. Ancak kargo takibi dediğimde "Hala ikamet ettiğim adresimden taşındığım" yazıyor. Tebrikler limango ve kargo şirketi ne kadar İŞBİRLİKÇİ ve ÇÖZÜMCÜ (!) olduğunuzu görmüş olduk. Bir daha alışveriş yapmamam gerektiğini iki alışverişle çok net anlattınız...!

  • Büşra19 Mart 2013

    Limango müşteri temsilcisi tarafından şikayetim giderilmedi ancak bugün en geç sabah aranacağım söylendi. Halen bekliyorum. Ne ürün elime ulaştırıldı ne de geri dönüş yapıldı. Müşteri memnuniyet politikanız beni çok etkiledi! Bu siteyi bir daha tercih etmemem konusunda çok ısrarcısınız teşekkürler.

  • Limango.com.tr Temsilcisi18 Mart 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön