27 Mart 2013
#1709816

Limango.com.tr Tanıtımını Yaptığı Ürün Yerine Daha Kalitesiz Ürün Gönderiyor!

Limango.com alışveriş sitesinden 2877045 nolu siparişimle satın aldığım "land Rover erkek ayakkabı" sitede iç-dış %100 deri şeklinde tanıtılmışken gönderilen ayakkabının iç kısmı kumaştan yapılmıştır.


İlgili alışveriş sitesi ile yaptığım yazışmalara verilen cevap "yanlışlık olmuş ürünü iade edebilirsiniz" şeklindedir. Her nedense bu yanlışlıklar daha kaliteli bir ürün göndermek şeklinde hiç bir zaman olmamaktadır.


Bu durum Limango da daha önce de başıma gelmişti.

İbrahim İbrahim 488 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İbrahim28 Mart 2013

    mobil telefon numaram ve mail adresim şikayetvar.com da kayıtlı olup gerçekten ulaşmak isteselerdi ulaşırlardı. "müşteri memnuniyeti" sözü artık klişe hale gelmiş olup çok da umurlarında değil. herkese standart cevap veriyorlar. sonuç ise sıfır elde var sıfır.

  • Limango.com.tr Temsilcisi27 Mart 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları