17 Eylül 2013 #2016387

Limango.com.tr Taksitlerim Bitecek Ürünü Hala Göndermedi!

Sayın Limango.com.tr yetkilileri artık hergün buraya sizin şirketinize parasını ödediğim halde göndermediğiniz ürünümün tedarik aşamasında olduğunu birkaç gün sonra da 1 ay olacağını, geçen hafta beni arayarak ürünün depoya geldiğini ve hafta başında (yani bugün) elimde olacağını söylediğinizi, hatta bana sus payı olarak 10 TL hediye çekinin hesabıma aktarılacağını (bu bile olmadı) söylediğinizi ama hepsinin koca bir masal olduğunu ve bunun beni geçiştirmek için yaptığınız bir taktik olduğunu yazacağım.


Söylediklerimin hepsi doğrudur konuşmalar güvenlik açsından kayıtlıydı bulabilirsiniz ama bilin ki artık bende sizin gibi olup her bulduğum ortamda sizin ne kadar ilgili sözünde duran bir şirket olduğunuzu güzel bir dille anlatacağım. Sevgili Limango yetkilileri saygılar sunuyorum hepinize!

İbrahim 219 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön