13 Mayıs 2013 #1793964

Limango.com.tr Siparişte Gecikme!

Geçen ayın 27 sinde limangodan 2 ayakkabı aldım bu ayın 1' inde kampanya bitti ve kendi söylemleriyle 1 hafta içinde hazırlanıp yollanacağı söylenen ayakkabılar şu gün oldu halen sipariş aşamasında. 2 kere maille şikayette bulundum. tedarik edemediklerini söyleyen mail attılar. tedarik edemedikleri firmada ülkenin en büyük ayakkabı mağaza zinciri.


Aklıma bir kaç olasılık geliyor ya parasını peşin aldıkları malı tedarik etmiyorlar, ya hiçbir bağlantı yapmadan bir taraflarında kampanya uyduruyorlar, ya da nede olsa parasını aldık müşteriye teslimatta ne kadar gecikirse o kadar iyi çünkü parasını kullanırız diye düşünüyorlar. siparişim gelince hesabımı silip tüm yakınlarımı da uyaracağım.

Musa 38 Okunma

Cevaplar

  • Musa02 Haziran 2013

    1 aylık bekleyişten sonraki çözümleri aldığım 2 üründen birini yollamamak ve çocuk kandırır gibi 10liralık hayide çekiyle günü kurtarmaya çalışmak oldu. en başında dedğim gibi kurumsal olmayan, önce talebi toplayıp sonra tedariğe kalkışan, tedarik edemeyincede standart mesajlarla durumu kurtarmaya çalışan çok zayıf bir elektronik bakkaldır tabiri caizse.

  • Limango.com.tr Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön