27 Haziran 2013

Limango.com.tr Siparişin Temini ve Teslimatı!

Ürünleri bir teslim alabilsem tekrarı olmayacak zaten. Gayet güzel teslimat tarihi yazmışlar. Online takip için tuhaf bir sistem oluşturulmuş. Aynı siparişte en son tedarik edilen ürün giydim eskidi bile, ancak diğer ürünlerin tamamı paketleme aşamasında görünüyor 6-7 gündür. Sanırım kuş konduracaklar paketlere, ya da inci çıkacak içinden.


Tuhaf bir poşet ve kutu ile gönderecekler alt tarafı. Ardından online soruyorum hala neden paketleme aşamasında diye. Gayet ilgisiz bir sistemin parçası olan otomatik mail gönderiliyor, kargonuz en kısa sürede gönderilecek. Bugünde durup dururken bir mail; iptal talebiniz gerçekleşti.Öyle bir talebim olmadı. Siparişin altından kalkamayınca iptal süsü. .

Nagihan 69 Okunma

Cevaplar

  • Nagihan01 Temmuz 2013

    ben şahsım adına dersimi aldım. şu siparişin akıbeti bir belli olsun üyelikten çıkıcam. değil ürün almak reklam almak bile istemiyorum

  • Nagihan01 Temmuz 2013

    sizinle defalarca hem mail ortamında hem de telefonda çağrı merkezinizde iletişime geçmeme rağmen hala bir çözüm üretemediniz. vermiş olduğum siparişin ödemesi tarafınızca alınmıştır ancak hala ve hala gönderilen bir ürün yok. 1 hafta sonra verdiğim siparişi kargoya vermişsiniz ancak diğer ürünlerimin akıbeti hala belli değil. tarafıma yapılan bir otomatik maillerini ( ürünleriniz en kısa sürede kargoya verielcek) dışında bir açıklama yok. en son geçen hafta cağrı merkezinizle görüştüğümde kargonun bugün elimde olacağını iletmişti. ancak hala beceremediğiniz paketlenme aşamasında. alt tarafı kutu içerisinde poşetle gönderiyosunuz. neyin paketlemesi anlamadım. siparişin taahğt edilen teslim tarihini tekrar hatırlatmak isterim.17.06.2013. buyrun çözün.

  • Limango.com.tr Temsilcisi27 Haziran 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön