23 Şubat 2013

Limango.com.tr Siparişimi İptal Emişler!

Siparişiniz de yer alan ürünlerin marka kampanyası 15.02.2013 - 18.02.2013 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir. Ürünlerin sevkiyatı kampanya bitiminden sonraki 1 hafta içerisinde yapılacaktır.


Siparişiniz iptal edilmiştir. Sipariş Tarihi: 2013-02-16 12:13:25 Sipariş No: 2777038 Limango kaç defadır ürün tedarik edilemedi diyerek bunu yapıyor herhangi bir sorumluluk hissetmeden siparişi keyfince iptal edebiliyor. Tedarikçi firmada olmayan ürünleri neden satıyor o zaman.

Zeynep 60 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi25 Şubat 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön