28 Ocak 2014 #2261306

Limango.com.tr Siparişimi Göndermiyor ve Sorularıma Cevap Vermiyor!

13 Ocak'ta aldığım bornoz takımını hala göndermedikleri gibi, iletişim yoluyla kendilerine yolladığım mesajlarıma da cevap vermiyorlar. Onların bu davranışı yüzünden Denizli'ye gittiğim halde alışveriş yapmadım. Evleniyorum ve onların bu sorumsuzlukları yüzünden şu an elimde hiç bir şey yok. En azından sorularıma cevap verselerdi zamanında bilgi sahibi olup mağduriyetimi biraz olsun azaltabilecektim.

Zeynep 82 Okunma

Cevaplar

 • Zeynep29 Ocak 2014

  sırf şikayetlere cevap verme oranları dolu görünsün diye otomatik cevap yazıyorlar buraya. 10 tl hediye çekimi de 20 tl'ye çıkarmışlar, çözümden anladıkları bu! istemediğimi söylediğim halde de yüklemişler. tedarikte sorun var ise, ben kendilerine sorana kadar, 15 gün boyunca bunun farkına neden varmadılar? vardılarsa bana neden ben sormadan haber vermediler?

 • Limango.com.tr Temsilcisi29 Ocak 2014

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

 • Zeynep28 Ocak 2014

  düzeltme yapıyorum, öncelikle soruma cevap verdiler. şu şekilde; Sayın Zeynep Maltaş, limango olarak amacımız, siz değerli üyelerimize karşı olan sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getirmek ve hizmet kalitesinden ödün vermemektir. Buna karşın, tedarikçi firmadan kaynaklanan sebeplerden dolayı ürünlerinizin gönderimi konusunda sizlere yaşattığımız sorun nedeniyle özür dileriz. Siparişiniz, tedarikçi firmadan ürünler temin edilir edilmez gecikmeli olarak sitemizde belirttiğiniz adrese gönderilecektir. Siparişinizdeki ürün/ürünler kargoya verildikten sonra e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla limango ekibi daha yarım saat geçmeden ise nedense fikir değiştirmişler şu maili attılar; Sayın Zeynep Maltaş, 3657135 nolu siparişinizdeki Mor Menekşe Mozaik Aile Seti (Leylak-Gümüş) ürün/ürünlerin gönderimi elimizde olmayan nedenlerden dolayı gerçekleştirilememektedir. Gönderilemeyen ürün/ürünlerin tutarı alışverişinizde kullandığınız kartınıza en geç 10 iş günü içinde iade edilecektir. Her türlü soru ve önerileriniz için bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Gönderilmeyen ürünlerinize istinaden mağduriyetinizi telafi edebilmek için, limango hesabınıza, 10 TL değerinde hediye çeki yüklenmiştir. Hediye çekinizi bir sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, limango ekibi 10 tl yükleyerek mağduriyetimi gideren limangoya çok teşekkür ederim. 10 tl yüklediniz ya, bütün sorun çözüldü!

 • Limango.com.tr Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön