13 Mart 2015
#3110091

Limango.com.tr Siparişimi 12 Gündür Göndermiyor

Limango.com.tr 4236466 No.lu siparişim 12 gündür kargolanmıyor. Tedarik aşamasında gösteriliyor. Sorumsuz bir firma bir daha alışveriş yapmayacağımdan eminim. Bu durumu telafi etmek için ne yapmaları gerekiyorsa yapsınlar. Özür dileyerek benim paramı 15 gün havuzlarında tutuyorlar.

Nilay Nilay 438 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nilay17 Mart 2015

    Siparişim hala tedarik aşamasında olarak görünüyor. Tedarikçi firma Colin's. Yani nadir bulunacak bir ürün değil. Siparişimi vereli 20 gün oldu hala kargolanmadı. Tam bir hafta önce aradığımda tedarikçi firmadan yola çıktı demişlerdi. Özür dileyip duruyorlar. Bu siteden alışverişimi tamamlar tamamlamaz üyeliğimi sileceğim.

  • Limango.com.tr Temsilcisi13 Mart 2015

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine e-posta ile bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları