11 Haziran 2014
#2498634

Limango.com.tr Siparişimden Ses Yok

15.05.2014 tarihinde Limango.com.tr'nin Versace kampanyasından aldığım iki adet çantam hala tedarik aşamasında görünüyor. Bu konuyla ilgili Limango'ya 04.06.2014 tarihinde mail atıp bilgi almak istediğimi belirttim. 1 hafta geçmesine rağmen hala bana cevap maili atılmadı. En son artık bugün sabrım taştı.


Limango'yla telefonla iletişim kurup siparişimin akıbetini öğrenmek üzere aradım. 7,5 dakika bana müzik dinletildi telefonum açılmadı. Ellerinde yoksa bile en azından siparişimin iptal edilip paramın hesabıma yatırılmasını talep edeceğim ama muhatap bulamıyorum, çantasından falan geçtim, sinirden çıldırmak üzereyim. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim .

Yasemin Yasemin 558 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi11 Haziran 2014

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları