10 Temmuz 2013

Limango.com.tr Siparişim Gönderilmiyor!

25.06.2013'de 3225492 nolu siparişimi verdim. Bugün 10.07.2013 olmasına rağmen hala gönderilmedi. Hiç bir şekilde bana ulaşıp bilgi de verilmedi. Dün mail atınca saatler sonra kusura bakmayın. Biz bu ürünü tedarik edemedik diye mail attılar yani onlara hiç ulaşmasam tam 17 gündür paramı ellerinde tutuyorlar, ürünü de bulamamışlar, acaba ne zaman geri yatıracaklardı merak ettim.

Üstelik gayet rahat bir şekilde bugün bile para aktarımına dair hiç birşey yapılmamış. Başka siteler çok daha duyarlı bu konuda. Hatta özür amaçlı hediye çeki ekliyorlar. Bunlar bari benim paramı geri yatırsın da başka birşey istemiyorum.

Filiz 32 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön