26 Mart 2013 #1708519

Limango.com.tr Siparişi Asla Zamanında Ulaştıramıyor!

18 Mart'ta verdiğim siparişi hala bana teslim edemeyen limango.com.tr, bu benim sorunummuş gibi siparişi tedarikçi markadan hala alamadığı bilgisini veriyor. Siparişim günlerdir 'kampanya sona ermiştir' aşamasında duruyor.


Diğer siteler bir gün, en fazla iki gün sonra siparişi teslim ederken bir daha asla buradan alışveriş yapacağımı düşünmüyorum. Üstelik görüştüğüm müşteri temsilcisi de süreci hızlandırmak adına hiçbir yardımda bulunmuyor, 'evet siparişiniz gecikmiş 29'unda gelmesi gerekirken daha da gecikecek' diyor. 18 Mart'ta sipariş veriyorum ve 29'unda da gelmeyecek?

Ece 167 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi26 Mart 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön