07 Şubat 2014

Limango.com.tr Sipariş Teslim Edilmedi!

22 Ocak tarihinde site üzerinden bir adet L***e marka ayakkabı siparişi verdim. Kampanya bitiş tarihi de 27 Ocak olarak belirtilmişti. Kampanya bitiminden sonra 3 ile 7 gün arasında siparişin kargoya verileceği taahhüt ediliyor fakat hala sipariş tedarik aşamasında olarak görünüyor. 3 kez müşteri hizmetlerini aradım, tedarikçi firmadan kaynaklanan bir problem olduğunu söyleniyor fakat icraat yok.


Özürler ricalar, haklısınız denilip geçiliyor. Limango'nun bu kadar yetersiz kalması açıkçası beni şaşırttı. Tedarikçi firmadan ne zaman geleceği, ne zaman tarafıma gönderileceği konusunda en ufak bir bilgileri yok. Daha önce de böyle bir durum ile karşılaşmıştım. Bir daha da alışveriş yapmam, yaptırmam.!

Naci 77 Okunma

Cevaplar

  • Naci07 Şubat 2014

    Bu aciziyetin üzerine bir de yalan söyleniyor. Şikayeti yazdıktan sonra kimse ben aramamıştır ve herhangi bir bilgi verilmemiştir. İnsanları ilgileniyoruz diyerek yanlış bilgilendirmeyin.Bu konuda mağdur olan ne Limango'dur ne de tedarik firmadır.Tek mağdur müşteridir ve anlaşılıyor ki amaç müşteri memnuniyeti gözetmeksizin satış yapmak.Yazık.!!

  • Limango.com.tr Temsilcisi07 Şubat 2014

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön