29 Nisan 2014
#2422217

Limango.com.tr Sipariş Tedarik Süresi Hiç Bitmiyor

Aldığım ürünün satış süresi dolalı bir hafta olmasına rağmen hala kargoya verilmedi. halbuki iki taraflı olarak kabul ettiğimiz mesafeli satış sözleşmesinde ürünlerin kampanyası bittikten bir hafta içinde kargoya verileceği vaad ediliyordu.


Bu ikinci kez başıma geliyor, ben de akıllanmamışım demek ki. Bütün sosyal medya platformların da bunu dile getirmeye devam edeceğim. Limango.com öyle çarşaf çarşaf reklam yapmasına rağmen elinde olmayan ürünlerin satışını yapan bir firmadır.

Burcu Burcu 124 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi29 Nisan 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları