11 Mayıs 2013 #1792125

Limango.com.tr Sipariş Olmadan Ücret Tahsili!

Limango.com.tr'den alışveriş yaparken ekranda "siparişiniz görünmemektedir." ibaresi çıktı. Limango'ya mail attık. Maille dönüp ilgileneceklerini bildirdiler. Fakat kredi kartımın ekstresi geldiğinde siparişi gerçekleşmeyen ve tarafıma gönderilmeyen ürün ücretinin limango tarafından tahsil edildiğini gördüm.


Limango müşteri hizmetleriyle yapılan telefon ve mail görüşmelerinde böyle bir işlemin görülmediği bu nedenle herhangi bir işlem yapamayacaklarını beyan ettiler. Kredi kartı ekstresini tekrar maille göndererek kontrollerini tekrar yapmalarını rica ettim. Fakat hala sorun çözülmediği gibi tarafıma da herhangi bir bilgi verilmemiştir.


Müşteri hizmetleri yetkilisinin saygısızlığı da cabası...

Murat 41 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön