04 Eylül 2014 #2668905

Limango.com.tr Sayfaları Eksik Kitap Yollamış!

Limango'dan satın aldığım Çocuğunuz Büyürken Sizi Neler Bekler kitabının 68-85 numaraları arasındaki sayfaların bulunmadığını gördüm. Kitabın bu sayfalarına baskı yapılmamış, düz beyaz kağıt bulunuyor. Korsan kitaplarda görülen bu durumun orjinal diye satılan üründe bulunması gerçekten düşündürücü. Fişini attığım için ne yazık ki kitabı iade edemiyorum. Bundan sonra limango.com.tr'den sipariş verirken 100 kere düşünüp başka alışveriş sitelerini öncelikli olarak tercih edeceğim.

Dilek 2.034 Okunma

Cevaplar

  • Dilek04 Eylül 2014

    Konuyla ilgili tarafıma bir bilgi verilmemiştir. Türkçe karakter kullanarak mesaj gönderdiğim için okuyamadıklarını, mesajımı Türkçe karakter kullanmadan göndermem gerektiğini belirten bir e-posta göndermişlerdir. Nasıl bir pişkinliktir anlamak mümkün değil.

  • Limango.com.tr Temsilcisi04 Eylül 2014

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön