11 Eylül 2013 #2005104

Limango.com.tr Şaka Gibi Bir Çift Ayakkabı Aldım İkisi de Sağ Ayak Geldi!

310813 tarihinde 3358338 sipariş numarası ile 1 ayakkabı ve terlik sipariş verdim. Terlik küçük geldiği için iade ettim. Gelen ayakkabı ise şaka gibi ikisi de sağ ve birbirinden farklı model.


Durumu kendilerine bildiren 1 kaç kere mesaj gönderdim o kampanya ise hala sürmekteydi ve ürünün bitme veya tedarik edilmeme gibi bir durumu söz konusu olmamasına rağmen bugün iade ücret yapılıyor. Bu ne biçim bir hizmet belirli süre çalışan sitelerin bir müddet sonra kapatılmaları lazım.


Limango.com.tr'den derhal üyelik iptalimi istiyorum. Ayrıca 210813'te 3340608 numaralı sipariş istediğim tabakların hepsi tuzla buz olmuş bir şekilde gönderiliyor. Artık yorum yapmıyorum. Hata bizdeki alıyoruz. Ama bitti.

Özlem 114 Okunma

Cevaplar

  • Özlem11 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti anlayısını bilmeyen bir firma müşteri talebini aynı duyarlı yaklaşımla karşılayacaklarmış.Hangi duyarlılıktan bahsediliyor acaba.Kampanya sürerken kendilerine defalarca mesaj gönderdim aynı ayakkabı stokta vardı eğer hatalarını çözmek isteyen bir firma olsaydı o an o ayakkabıyı ayırır iadeyi aldığındada ayırılanı gönderirdi.İşimiz gücümüz yok nasılsa alışveriş yap kargoyu bekle sonra yanlış rün ve kırık tabakları yollasınlar paranı kullansınlar sonra kargoya iade et sistemden iade işlemi başlat bekleki paran yatsın nasılsa boş oturuyoruz iade ücretlerim 46.97 ve 95.94 tl tutarım yatmadığı takdirde yasal işlem başlatacağım.Mesajlara yanıt vermiyor aa üyelik iptali denilince hemen iptaliniz yapıldı diyerek email atmayı biliyorsunuz.Öncelikle kurumsallık ve müşteri memnuniyeti nasıl sağlanır sorun nasıl giderilir bunu öğrenin özellikle firmanınızın kendi hatalarının çözümlerinde.Şikayetvar a bildirilince dönmeyi biliyorsunuz ama sanki dönseniz ne oluyorki.Sitede sorun çözülüyor sanıyor.Laf olsun..İki tutarımla ilgili ödeme bilgilerini acilen istiyorum bankadan takibini yapacağım nasılsa işimiz yok ya.

  • Limango.com.tr Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

  • Limango.com.tr Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön