21 Mart 2013

Limango.com.tr Sahte Ürün Gönderdi!

Limango'dan Welch çelik ürünleri kampanyasından yüzük aldım. Çok şükür yüzük geldi de ürün yüzde yüz sahteydi. . daha önce bu markanın ürünlerini kullandım, kullananlar da bilir zaten, ürünün içinde ya da açma halkasının bir yerinde mutlaka Welch amblemi bulunur, kalitesi de bellidir. . ( bu aldığım yüzüğün de aynısını arkadaşımda gördüm daha önce, amblemi mevcut kalitesi de karşıdan belliydi)

Limango da beğendiğim yüzüğün de internetteki fotoğrafında aynı logo mevcuttu. . güvendim aldım. yüzük geldiğinde şok oldum. Ne Welch kalitesi ne amblemi. 3-5 liralık yüzüklerden bir yüzük gelmiş. Hem Welch kalitesine leke, Hem Müşteriyi saf yerine koymak.

Kübra 633 Okunma

Cevaplar

  • Kübra15 Nisan 2013

    Çabuk geri döndünüz, teşekkürler. Dilerim başkalarının da güvenini yitirmeden bu soruna çözüm bulursunuz iyi çalışmalar..

  • Kübra15 Nisan 2013

    Konuyla ilgili bilgi verilmedi, çalıştığım saatte aradılar, uygunolan konuşabileceğim saati söyledim, tekrar görüşemedik Limango'dan bir yetkiliyle. Ona rağmen bilgi verdik yazmışlar, yanlış bilgi. Ayrıca ürün sahte bana bilgi verilse ne olur ..

  • Limango.com.tr Temsilcisi21 Mart 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön