06 Kasım 2013

Limango.com.tr Paramı İade Etmiyor!

Limango.com.tr satın aldığım ürünleri sitelerinde belirtilen iade süresi süresi içinde iade etmiş olmama rağmen (ki en kısa iade süresi Limangonun'dur 7 gün) paramı iade etmiyorlar.


Bir ayı geçti, 30 kere müşteri hizmetlerine mail attım ne yazık ki param iade edilmedi ve hiçbir gerekçe göstermeksizin. Alışveriş yaptığım onca internet sitesi içinde başıma ilk kez böyle bir şey geliyor. Bedava verseler Limango'dan birşey almayı düşünmem bir daha.

Hacer 69 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi06 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön