06 Ağustos 2013

Limango.com.tr Orijinal Olmayan Ürün Gönderildi!

Limango.com.tr'den alışveriş yaptım fakat orijinal olmayan parfüm gönderdiler. 45 gündür telefon trafiğinde hep ben aradım sorunumu giderin diye. Fakat bırakın sorun gidermeyi biz sizi arayacağız biz sizi arayacağız muhabbeti yapıldı. Faturam elimde ben para verdim ama yinede tüketici mahkemesine başvurma hakkımı kullanacağım haklıdan yana çıkar.

Hizir 183 Okunma

Cevaplar

  • Hizir10 Mart 2014

    Limango dan gelmiş olan parfümü incelettim ve sahte olduğunu doğrulattım. yalnız mahkeme ve avukat masrafları çok fazla. limangoda bunu biliyor ve onun için insanlara sahte ürün gönderiyor.

  • Hizir06 Ağustos 2013

    İnanmayın bunlar sikayeti okuyanların gözünü boyamak için rutin cevaplar. kendileri bana direk mahkemeye gidin biz halletmiyoruz. dediler. alışveriş yapan arkadaşlara dikkatlı olmalarını rica ediyorum.

  • Limango.com.tr Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön