28 Mart 2013 #1712577

Limango.com.tr Olamayan Ürünü Satıyor!

19/03/2013 tarihinde Limango'dan New Balance ayakkabı sipariş ettim ve kargo parası vermişken yanında 13 TL ye başka üründe satın aldım. 13 TL olan ürünüm 25/03 de elime ulaştı memnun kaldım diye faturasını attım. Ancak 26/03 de Limango'dan New Balance ayakkabı siparişimin iptal edildiğine dair mail aldım. Hiçbir açıklama yapmadan ürününüz iptal edildi dendi. Nedenini sorduğumda ancak açıklama zahmetine girdiler.


Tedarik edilemiyormuş. Yani kısaca Limango olmayan bir ürünün satışını yapıyor! Kargo paramı iade etmediler. Limango kadar kötü bir e-ticaret sitesi görmedim, daha önce hiçbir sitede böyle problem yaşamadım. Bundan sonra ne alışveriş yaparım ne de kimseye alışveriş yaptırırım.

Yağmur 102 Okunma

Cevaplar

  • Yağmur10 Nisan 2013

    Limango standart bir bilgilendirme yaptı, bana geri dönüş yaptılar telefonu suratıma kapattılar.ve sonra maille çocuğun ağzına bal sürercesine hesaba 10 tl yüklendi diye bilgilendirme yaptılar. Birkaç gün sonra aynı ayakkabıyı tekrar satışa koydular. Dalga geçercesine ciddiyetsiz bir firmasınız. Benim hesabımıda silin lütfen!

  • Limango.com.tr Temsilcisi28 Mart 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön