Limango.com.tr Müşterisinin Sorununu Çözmüyor!

Hülya Hülya09 Haziran 2014 15:02

Limango.com.tr alışverişe sitesinden aldığım New Balance marka ayakkabı çok kısa sürede üst kısmında delinmeler oldu. Defalarca bu sitede yazmama rağmen bana aynı metini müşteri memnuniyetine önem veriyormuş gibi gösterip kopyala yapıştır yaparak hep aynı cevabı verdiler.

Daha sonra Limango tarafından arandım 15 dakikaya size döneceğiz dediler ama 15 gün oldu ne arayan var ne soran. Lütfen benim bu sorunumla ilgilensinler rica ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Limango.com.tr Logo Limango.com.tr 09 Haziran 2014 15:37

Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected]go.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .