21 Mart 2013 #1698536

Limango.com.tr Müşteri Memnuniyetine Önem Verilmiyor!

Limango'dan 10.02.2013 tarihinde almış olduğum Camel Active marka ayakkabının defolu olduğunu ancak 22.02.2013 tarihinde giyince anladım ve 02.03.2013 tarihinde geri gönderdim görüştüğüm kişi bana en fazla 30 gün içerisinde döneceklerini söylediler ama 1 kez kullanılmış ayakkabının veya kullanıcı hatası olup olmadığını bu kadar uzun zamanda nasıl anlayamıyorlar bilmiyorum.


Limango dan ilk kez alışveriş yaptım ki sanırım hata yaptım! Neyse ki bu suretle Limango'nun müşteriye verdiği değer ve kalite politikasında ilk maddenin müşteriye memnuniyetinin olmadığını anladım.

Erkan 226 Okunma

Cevaplar

  • Erkan24 Mart 2013

    kesinlikle bana konuyla ilgili bikgi verilmedi telefon yanımda olmadığı bir anda aranmışım yanlız bende kayıtlı olmayan yabancı numara haricinde hiç bir şeyden haberim yok. Ve ayrıca müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verilen değer sadece ürünü satana kadar yani limango da olsa önce para geliyor. Çünkü defolu ürünü değer verdikleri müşterilerine göndererek yaptıkları hatayı gidermek yerine üründe üretimden kaynaklanan herhangi bir hata olmadığını ve gerekli tadilatın yapıldığına dair yazılı ve hatta dalga geçercesine düzenlenmiş bir belgeyi ekleyerek değişim için gönderdiğim ayakkabıyı hiç dokunmadan göndermişler. tek kelime ile yazık diyorum en kısa zamanda tüketici hakem heyetine başvurmayı ve hatta dava açmayı düşünüyorum. İnsanları yolunacak kaz gibi görmekten vazgeçin.

  • Limango.com.tr Temsilcisi21 Mart 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön