14 Ağustos 2013
#1953720

Limango.com.tr Müşteri Hizmetlerine Ulaşmak İçin 21 Dakika Bekledim!

Limango.com müşteri hizmetlerine ulaşmak için 21 dk bekledim. Hiçbir yoğunluk bugüne kadar bu kadar uzun sürmedi. Bir şey sormak için hem vaktimiz, hemde nakitimiz işlediği için bu sorunun en kısa sürede çözülmesini rica ediyorum.


İnsanların gözünde kaliteli bir alışveriş sitesi olarak bildiğimi Limango'nun bu şekilde hizmete yetersiz kalması çok üzücü. Lütfen bu durum dikkate alınsın ve insanları telefonda 15-20 dk bekletmek zorunda bırakmasınlar!

Melike Melike 204 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları