08 Ekim 2013
#2052340

Limango.com.tr Müşteri Hizmetleri Çalışmıyor!

Ben Limango.com'a vermiş olduğum siparişin teslim süresini geçmesinden dolayı bilgi almak adına iki kere mail attım fakat geri dönüş olmadı ayrıca gün içinde 6 kere müşteri hizmetlerini aradım 10 dakika süreyle beklememe rağmen telefonu açan olmadı müşteri hizmetleri adını müşteri hizmetsizliği olarak değiştirmek daha doğru olacaktır.


Hem teslim süresini geciktir hemde üyeniz size ulaşmak için çaba sarf etsin ve ulaşamasın müşteri hizmetleriniz çok kötü, bir daha Limango.com'u kullanmayacağım.

Emre Emre 69 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi08 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları