06 Şubat 2014 #2279444

Limango.com.tr Mağduriyet Yaşattı

Limango.com.tr'den Gurur Tekstil'in tedarik ettiği Timberland marka bot aldım. Botlarda sol serçe parmağımın hizasına gelen yerden su aldığını farkettim. Bunun üzerine botlara baktığımda bot tabanın üretiminden kaynaklanan bir çıkıntı yüzünden deri tabana tam yapışmadığı için su aldığını gördüm.


Limango müşteri hizmetlerini arayarak ürünü incelenmesi için geri gönderdim. İçine not yazarak. Ancak ürün bana geri gönderildiğinde söylediğim şikayetle alakalı bir işlem yapılmamış rostra salonuna gönderilip temizletilmiş. Ayakkabının içinden fişi çıktı. Daha sonra tekrar yolladığımda ise tedarikçi firma ayakkabıda bir kusur olmadığını yazan bir notla bana ait olmayan eski bir ayakkabı gönderdiler.

Kerem 200 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi06 Şubat 2014

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön