28 Mart 2013 #1712135

Limango.com.tr Kredi Kartıma Eksik Ödeme Yapıldı!

Sipariş 2892303
Siparişimi 7 lira çek hariç 17.97 lira kredi kartından çekilerek ödedim. Siparişimi çok geç göndereceklerinden dolayı siparişimi daha yola çıkmadan iptal ettim ve 5.87 ve 7.99 lira şeklinde iade ettiklerini söylüyorlar. Ben siparişimi iptal ettiğim halde neden eksik tutar yatırılıyor ve ısrar etmeme rağmen bana basmakalıp cevaplar otomatik sistem tarafından mesajlar gönderiliyor.


Bu 4-5 lira çok da önemli değil ama neden eksik yatırılıyor ben onu anlamıyorum. Israrla kontrol edin, eksik yatırdınız diyorum ısrarla sistem tarafından otomatik cevap veriliyor. Şikayetçiyim sizden sonuna kadar. Bu millet sizin keyfi olarak kesinti yapmanız için çalışmıyor akşamlara kadar.

Ramazan 84 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan04 Nisan 2013

    O kadar ısrarla üstüne düştüm ve 3-4 gün sonunda eksik ücreti yatırdılar. Ben sizin kadar umursamaz ve müşteri memnuniyeti olmayan bir site daha görmedim gerçekten.

  • Ramazan28 Mart 2013

    Siparişi tekrar kontrol edin ve yanlışlığı düzeltin. Sizden bir daha alışveriş yapmayacağım ve yaptırmayacağım. Bu kadar net.

  • Limango.com.tr Temsilcisi28 Mart 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön