30 Nisan 2013 #1771066

Limango.com.tr Katalok ta Bile Olmayan Ürünü Gönderdiler!

Sipariş Tarihi: 2013-04-14 10:29:55Sipariş No: 2979539Kampanya: MBT Müşteri No: 3644261yukarıda verilen bilgilerle limangodan alışveriş yaptım. Yine gecikmeli olan kargoyu açtığımda katalogda bile bulunmayan, Google'da mbt modellerini arattığımda bile çıkmayan fotoğrafını eklediğim bu ayakkabıyla karşılaştım.


Sikayetvar.com da okuduğum para iadesi yapılmaması gibi şikayetler yüzünden iade etmeye de korkuyorum. Limango.com.tr adını taşıyamayan bir kaliteye sahip. İkidir kargolarda gecikme yaşıyorum. Kampanya bitimini beklemek yetmezmiş gibi bir de ellerinde olmayan sebeplerle geciktiriyorlar.

Vildan 64 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön