31 Ekim 2014

Limango.com.tr Kartımdan Ödeme Alındığı Halde Siparişim Oluşturulmadı

29 Ekim 2014 saat 18:02' de yapmış olduğum alışverişimin 39,98 tutarındaki ödemesini bkm Ekspress aracılığıyla ödediğim halde siparişim oluşturulmadı. Sitenin destek bölümüne yazı yazıp durumu bildirdim hala bekletilmekteyim. Ödeme alındığını iki gündür kontrol edemiyorlar bu nasıl bir site hem paramı çekiyorlar, hem siparişim oluşmuyor, hem de ödeme alındı mı kontrol edelim deyip bekletiyorlar.

Ben yazı yazmasam sitedeki bu sistem hatasından mali olarak ben zarar göreceğim. Bekletilmekten de hiç memnun kalmadım. Sitedeki bu sistem açığının düzeltilmesini ve mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Hatice 373 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi31 Ekim 2014

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön