21 Ocak 2015
#2990240

Limango.com.tr Kargom Ortada Yok!

Çağrı merkezine hiçbir şekilde ulaşılamayan şirket. En ucuz ve kalitesiz Aras Kargo ile çalışmalarından kendi kalitelerini anlayabiliyoruz. Parasını ödediğim siparişim ortada yok ama kimse bana geri dönüş yapmıyor. Böyle kötü bir site daha olamaz.


Ekşi sözlükte twitterda Facebook'ta her yerde hiç üşenmeyip her gün kendileri ile ilgili olumsuz entryler gireceğim ve diplerdeki marka değerini iyice diplere çekeceğim. 1***'den, M**'den biraz iş planlaması kapması gereken bir şirket kendisi. Bu kadar da müşteri memnuniyetsizliği olmaz ki.

Zeynep Zeynep 1.279 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi21 Ocak 2015

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları