07 Mayıs 2013 #1784262

Limango.com.tr Kargo Süresi 2 Gün Olmasına Rağmen 7 Gündür Ürünümü Alamadım!

Limango.com.tr adresinden 26.04.2013 Tarihinde aldığım ürün 30.04.2013 tarihinde depodan çıkmasına rağmen 07.04.2013 tarihinde hala elime ulaşmadı. Kabul edilir birşey değil bu.! Şirket topu kargoya atıyor kargo yok aracım bozuldu yok elemanın gelmedi gibi basit bahanelerle olayı geçiştiriyor.

Üzeyir 253 Okunma

Cevaplar

  • Üzeyir19 Mayıs 2013

    hep aynı terane aynı nota.. çözüm için ne yaptınız neden yazmıyorrsunuz çünkü ben söyleyeyim HİÇ BİR ŞEY. sizin için müşterinin sadece parasal gelir getiren insanlar olarak görürsen yarın 100 tl lik o ayakkabıyı 5 tl yapsanız da alan sadece pazarcılar olur. ben almam almayacağım da. koskoca şirket sadece süslü kelimelerle kendini kurtarmaya çalışıyor. YAZIK YAZIK.!!

  • Limango.com.tr Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön