18 Nisan 2014

Limango.com.tr Kampanya Mesajı Geliyor, Ürünü Alıyorum, Tedarik Edemiyorlar

Limango.com firmasından kampanya maili geldi, Ürünü beğendim. bedelini ödedim. Bugün gelen mailde ürün tedarik edilemediği söylendi, ücretini iade ediyoruz dediler. Bu olay hiç hoş olmadı. tedarik edemeyeceğiniz ürünün mailini neden çekiyorsunuz, gerçekten ihtiyacım olan bir üründü. Bu şekilde de olmamalıydı.

Ben size soruyorum şimdi, sayın yetkili, siz olsanız bu alışverişte ne yapardınız. Ben sizin çok ciddi bir firma olarak tanıyorum. bu olayın telafisi en azından olmalıydı. Bu alışveriş sonucu çok ciddiyetsiz bir sisteminizin olduğu imajını vermektedir. Yani insanlar sitenize girecek, stokta olan ürünü beğenecek, bedelini ödeyecek, belli bir süre bekleyecek, ve maalesef ürün yok. Çok üzgünüm.

Kerim 135 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi18 Nisan 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön