08 Temmuz 2013
#1887057

Limango.com.tr Kalitesiz Ürün Gönderdi!

Limango'da sipariş verdiği Hogo boss parfümüm elime ulaştı. Parfüm daha önceden kullandığım parfüm. Kutuyu açtım ikinci gün kullandım. Parfüm kullanıldıktan sonra yarım saat geçtiği gibi koku falan kalmıyor. Kesinlikle sahte parfüm.


Ürünü kampanyaya kanarak aldım. Sahte olduğunu onaylamak için orjinal satış yapan firmalara bile götürdüm ve sahteliği ıspatlandı. Sokakta 20 liraya satılan dışı orjinal görünümlü içi sahte parfümlerdenmiş. Şikayetçiyim. Müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değil 37 dakika telefon kulağımda müzik dinledim ve bağlandım. Hiç umurlarında değil. İlgisiz ve alakasızlar.

Hizir Hizir 595 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hizir17 Temmuz 2013

    gönderilen sahte ürünün iadesini yapamadım.ürünü iade alınmayacağını söylüyorlar.parfüm açılmış sebebi ile iade alınmıyor ,açmadan sahte olduğunu nasıl anlayacağız. kızıl ötesi ışınlarla bakacak değiliz şişenin içine . limango yetkilileri oyalama taktiğini kazandı çözüm sunamadı. vatandaş olarak onurum zedelendi.limango orjinal ürün diye sahtesini bana satabiliyorsa orjinal ürün parasına ve bu markalar rahat rahat heryerde reklam yapabiliyorlarsa burda bir sorun var demektir. yaptıkları çok yanlış. bu siteden alışveriş yaptım pişman oldum.

  • Limango.com.tr Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları