26 Nisan 2013 #1765045

Limango.com.tr İndirimde Dedik Aldık Pahalıya Patladı!

17.08.2012 tarihinde limangodan laptop çantası aldım, çanta elime ulaştığı gün kullanmaya başladım akşam işten çıkıp eve gideceğim fabrikanın kapısından çıktım iki adım attım çanta koptu, bilgisayarım düştü o gün bu gündür fazla kullanmadığım bilgisayarı elime aldım sağında solunda hasarlar çıkmaya başladı.


Garantiye gönderdim. Garantinin bana verdiği fiyat sadece kırılan kısmın değiştirilmesi için 371,70 kuruş masraf çıkarttı ve kullanıcı hatası dedi. Limango sayesinde indirimli diye aldığım ürün bana 381,70 tl maaletmiş oldum. Limongoya mesaj gönderdim ürünüm aldığım ürün yüzünden hasar gördü diyerek ürünü gönderim ürünün verdiği hasar bizim mesuliyerimizde değildir dedi ve çıktılar.

Adem 81 Okunma

Cevaplar

  • Adem26 Nisan 2013

    sayın limango ekibi ; çözüm bulma dediginiz şey siz ürünü alalı 7 - 8 ay geçtigi için herhangi şey yapamıyoruz demek mi ? çözümü bu mu ? böyle bilgi verdiniz siz bana , ürünü aldıgımda da size mail yolu ile ulaştım yaklaşık 3- 4 gün mailleştik sizin o zamanki değiginizle şimdiki dediğiniz arasında hiç bir bağ yok o zaman bilgi verseydiniz şimdi böyle olmaz belki hasarınız karşılanırdı diyorsunuz o zaman göndermiş oldugunuz mailde ürünün verdigi zararı biz karşılamıyoruz diyen sizdiniz ? bu nasıl oluyor şimdi sattıgınız ürünün arkasında neden durmuyorsunuz ürünü alın aldıgınızda ürünün meshuliyetini almıyoruz saglammı saglam gerisi bizi ilgilendirmiyor diyorsunuz . böyle saçmalık mı olur hasar görülen ürünü yolculugum nedeniyle fazla kullanmadım ama şuan bir ısınma ve menteşe sıkıntısı nedeniyle gönderdim fatura bana patladı . yasal hakların neyse hepsini kullanacagım .

  • Limango.com.tr Temsilcisi26 Nisan 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön