13 Mayıs 2013 #1794789

Limango.com.tr İnadına Ürünümü Yollamıyor!

Arkadaşlarım sitelerinden Toms marka ayakkabılar aldı banada haber verdiler bende ertesi gün aynı kampanyadan aynı ayakkabılardan sipariş ettim. Bütün arkadaşlarımın siparişleri çoktan geldi hepsi giydi neredeyse eskitti ama bende daha kampanya sona erdi aşamasında gözüküyor. Daha 3 aşama bekleyecekmişim.


Soruyorum neden diye bana prosedür anlatıyorlar. Soruyorum peki neden herkesinki geldi diye tedarikçi de sorun var diyorlar. Tedarikçinizin tek garezi bana mı? Ya kimseye yollamayın ya herkese yollayın. Adamına göre muamele yakışmıyor size!

Yilmaz 105 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön