12 Ağustos 2013
#1947441

Limango.com.tr İade İşlemi!

Vermiş olduğum 3068951 numarasiparişin toplam tutarı 52, 73 TL'dir. Bunun 41, 22 TL'lik kısmı tedarikçinizden kaynaklanan bir sorundan dolayı iptal edilmiştir. 5, 75 TL'lik kısmını iade ettiğim için iptal olmuştur.


Bu iki iptali toplam tutardan çıkardığımızda 5, 76 TL'lik bir açık oluşuyor. İki ay önce bunu bildirdiğimde konuyla ilgili finans departmanımıza bilgi verilmiştir dediniz. Bunu kimseye duyurmayacaktım ama yaptığınız ilk olmadığı için paylaşmak istedim. Bundan sonra Limango.com.tr'den alışveriş yapmam.

Samed Samed 107 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları