07 Ocak 2015

Limango.com.tr İade Edilen Ürünün Kargodan Çıkmadığı Söylenerek Alınmadığının İddia Edilmesi

Sipariş no:4138466tarih:29.11.2014 tarihte ve sipariş numarası ile 4 adet ürün sipariş verdim. 3 bluzu iade ettim. Kargo poşetini kendim hazırlayıp yolladım ama Limango ürünün 2 tane olarak geldiğini iddia etmekte. 2-3 haftadır uğraşıyorum. Fakat sonuç yok.


Kargoların kamera kaydıyla açıldığı iddia edilmekte fakat kamera kaydını mahkemeye verirsem ancak alabilirim. Bankacıyım mahkemeyle uğraşmaya vaktim yok. Vaktim olmadığı için internet alışverişi yapıyorum zaten.


Göz göre göre 50 TL iade edilmiyor. Böyle bir saçmalık olamaz. Müşteri bu durumda tamamen çaresiz. Kargodan çıkmadı deyip kestirip atıyorlar. Böyle birşey olmamalı Limango gibi bir sitede.

Ebru 446 Okunma

Cevaplar

  • Ebru12 Ocak 2015

    sorun karşısında kimse müşteriyi tanımıyor.

  • Limango.com.tr Temsilcisi08 Ocak 2015

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön