10 Mayıs 2013 #1789207

Limango.com.tr Hem Geç Hem Başarısız!

Siteden sipariş verdiğim markası bende saklı ayakkabının kargoya verilmesi işlemi, kampanya döneminde taahhüt edilen teslim tarihinden çok zaman geçmesine rağmen hala yapılmamışken müşteri hizmetlerinden aldığım " bizim yapabileceğimiz bir şey yok, size tarih de veremiyoruz.


Tedarikçimiz ne zaman yollarsa siz de o zaman ayakkabınızı alacaksınız" şeklindeki büyük firmalara yakışmayan, çaresiz açıklamalarının üstüne; yine bir kaç gün daha geçmişken bu sefer de ayakkabınızı yollayamıyoruz, paranızı iade ediyoruz ve size 10 TL lik hediye çeki veriyoruz diyerek iyice gözümde küçüldüler. Ürünü başka sitelerden alma fırsatımı da elimden aldılar siparişimi bekleterek. Yok paramı da iade etmeseydiniz !

Ozan 29 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön