19 Şubat 2013

Limango.com.tr Hatalı Ürüne Kargo Ücreti Ödettiriyorlar!

Limango sitesinden aldığım bir çizmenin yaklaşık 4 ay sonra içerisinden talas benzer tozlar çıktığını ve çoraplarımı mahvettiğini farkettim. Bu kadar kısa sürede çizmenin sorun yaratmasının kullanıcı hatasından kaynaklanamayacağını düşünüyorum. Bu anlam da limango müşteri hizmetlerine konuyu yazdığımda beni çizmenin tedarikçi firması ile direk irtibata geçebilieceğimi ilettiler.


Firmaya gönderip geri iade alırken de kargo ücretini benden tahsil ettiler. Kullanıcı hatasından kaynaklanmayan tamamen firma ile alakalı bir sorun yüzünden 20 TL kargo ücreti ödedim. Maharet satana kadar değil sattıktan sonra da sorunları çözmektedir. Bundan sonra Limango firmasını kesinlikle tercih etmeyeceğim.

Esin 90 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön