02 Nisan 2013 #1719584

Limango.com.tr Hasarlı Ürünleri Gönderdi Ancak Faturasını Yollamayı Unuttu!

Limango dan 28. mart 2013 tarihinde brands on sale shoes kampanyasında tergan marka 149 tl tutarında 2 çift sandalet sipariş ettim. Ürünler bugün 1 nisan 2013 tarihinde elime ulaştı. Tamda gününe yakışır vaziyette ayakkabılar şaka gibi. Çiftlerden birinin hem dış derileri birbirinden farklı hemde içi nin rengi birbirinden farklı diğerinin ise bantlarının iç kısımları sökülmüş.


Buraya kadar herşey normal çalışanların dikkatsizliği gibi görünebilir ancak beni asıl üzen 2 çift kusuru aşikar ürünün ne hikmetse faturasının yollanmaması. İade etmek istesem elimde faturası yok yani. Durumdan siteyi haberdar ettim umarım en kısa zamanda bu ayıbı kendileri çözerler.

Bülent 114 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi02 Nisan 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön