05 Şubat 2014 #2278356

Limango.com.tr Geldiği Gibi Geri Giden Ürün

30 ocak'ta (perşembe) kargoya vermiş olduğunuz ürün hiç bir şekilde tarafıma bildirimde bulunmadan, kapıya not vs bırakılmadan tarafınıza iade edilmiştir. 31 ocak'ta (cuma) kargonun şubede olduğunu düşünürsek, 1 şubat'ta yarım gün olduğu için zaten araç çıkarmıyorlar, 2 şubat'ta (pazar) zaten tatil, 3 şubat'ta (pazartesi) kargo tarafınıza iade çıkarılıyor, 4 şubat'ta size ürün iadesi yapılıyor. Kusura bakmayın da müşteri bu kurulan sistemde nerede? Ödeme sayfasından ibaret midir her şey? Kargo nasıl bir sorumsuzluksa geldiği gibi geri gitmiş.


Ödemeyi yapan benim, iptal eden Yurtiçi Kargo'nun sorumsuz elemanı. Kusura bakmayın siz bu şekilde çalışmaya devam ettikçe 10 gün ürünü bekleyeceğime 10-20 tl vs fazla veririm hemen alırım. Parayla rezil olmanın alemi yok.

Serkan 87 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi05 Şubat 2014

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön