20 Eylül 2013 #2021714

Limango.com.tr Geç ve Yanlış Gönderilen Ürün!

Limango'dan 20.08.2013 tarihinde Bambi Chic & Pink markasından almış olduğum ürün firmadan tedarik edilmeyi beklendiği gerekçesiyle 1 ay sonra elime ulaştırıldı. Kargoyu bugün teslim aldım ve kutuyu açtığımda karşılaştığım manzara güler misin, ağlar mısın durumuna güzel bir örnek oldu. Gelen ayakkabı satın almış olduğum ürünle tamamen alakasız bir model çıktı.


Müşteri Hizmetlerine ulaşmak ayrı bir sıkıntı. Sipariş numaram 3338191. Limango'dan alışveriş yapmaya korkar oldum. Bu hatanın en kısa zamanda düzeltilmesini umuyorum.

Gizem 103 Okunma

Cevaplar

  • Gizem28 Eylül 2013

    Şikayetim yayınlandıktan sonra müşteri hizmetlerinden aranarak, şimdilik iade yapmamam 48 saat içerisinde asıl sipariş etmiş olduğum ürünün temin edilip edilemeyeceği konusunda bilgilendirileceğim söylendi.48 saati geçmemesini rica ettim. Bir daha arayan soran olmadı.

  • Limango.com.tr Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön