10 Aralık 2014

Limango.com.tr Elinde Stokta Ürün Yok Ticaret Yapıyor!

Sipariş no: 4138912
Tarih: 29.11.2014 tarihinde bir çizme aldım hala bir şey yok ortada insanları bu kadar oyalamaya kimsenin hakkı yok. Prosedürü önceden müşteriye bildirerek satış yapsınlar. Ne paramı iade ediyorlar ne Mali gönderiyorlar. Hala tedarik aşamasındaymış. Böyle şey olmaz.


Kendilerine iki kez mail attım, ıvır zıvır prosedür, ben icraat bekliyorum. Ya malımı gönder ya da paramı iade edin diyorum. Böyle satış olmaz. Malı firmadan alacağın zaman bellidir ona göre satışı yaparsın ya da Mali depona koy öyle piyasaya arz edersin. Ben bu durumdan hiç hoşnut kalmadım bir an önce ya malımı gönderin ya da paramı iade edin!

Süleyman 1.420 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi10 Aralık 2014

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine e-posta ile bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön