19 Eylül 2013 #2019545

Limango.com.tr Elinde Olmayan Ürünü Satıyor!

Limango.com.tr'den bir ürün talebim olmuştu. Stoklarında olmadığı için gönderimi geç gerçekleşti ve bu durumu anlayışla karşıladım fakat elime gelen ürün ve sipariş verdiğim ürün aynı değildi renk olarak aradım talep oluşturdum ve kabul ettiler problemi stoklarını kontrol edip dönüş sağladılar.


Ürünün ellerinde olduğu ve yanlış ürünün gönderimini gerçekleştirdiğim takdirde doğru ürünü göndereceklerini belirttiler. Ürünü gönderdim fakat ardından dönüş gerçekleştirip, ürünün ellerinde olmadığını belirttiler fakat ürün şu anda halen sitelerinde satışta görüntüleniyor. Konuyla ilgili yardımlarınızı rica ederim.

Esra 33 Okunma

Cevaplar

  • Esra23 Eylül 2013

    HALEN SORUNUM ÇÖZÜLMEDİ....

  • Limango.com.tr Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön