14 Ocak 2014

Limango.com.tr E-Mail Aboneliği

Hiç bir bülten seçili olmamasına rağmen defalarca Unsubscribe'a tıklamama. Şikayet bölümünde bildirmeme ardında da mail aboneliğinden çıkarıldınız denmesine karşın inatla mail atıyorlar. Filtreleyip kurtulurum mail'den sorun değil de yaptıkları ayıp. Bir şeyler alasım vardı almıyorum.

Yalçın 139 Okunma

Cevaplar

  • Yalçın'ın Teşekkür Mesajı14 Ocak 2014

    Yok ben sorunu hallettim limango domainine ait hiçbir mail gelmiyor artık. İlgili Limango çalışanına/çalışanlarına teşekkürler.

  • Limango.com.tr Temsilcisi14 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön