13 Şubat 2014 #2291362

Limango.com.tr Değişim Yada İade Yapmıyor!

Limangocom adlı E-ticaret sitesinden almış olduğum Rubber Duck marka bot aldım kullanmaya başladıktan 5 gün sonra taban kısmının 2 farklı yerinden açıldı. Bunun ardından ben botu geri yolladım tam 1 ay sonra botun açılan yerlerini gayet özensiz bir şekilde yapıştırarak bana geri yolladılar.


Bot bana geldi ben yine kullanmaya başladım bu sefer 2 gün sonra o yapıştırılan yerler tekrar açıldı. Bunun üzerine ben botu tekrar yolladım fakat onarılmak üzere değil ya değiştirilmesi yada para iadesi yapılması için. Bugün beni arıyor site para iadesi yada değişim yapılması mümkün değil tekrar onarılacak diyorlar. Onarmak demekle de alelade yapıştırılması ben bu şekilde bana geri gelmesini istemiyorum.

Yasemin 201 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin16 Şubat 2014

    Hala bana doğru düzgün dönüş yapılmadı.Artık bu problem çözülsün istiyorum.

  • Limango.com.tr Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön