20 Eylül 2013 #2022445

Limango.com.tr Cep Telefonu Numaramı Güncellemiyorlar!

İndirim kuponlarımı kullanabilmem için kendi adıma kayıtlı Turkcell numaramı yazdığımda numaranın başka kayıtlı bir kullanıcıya ait olduğu hatasını alıyorum. Siparişimde indirim kuponu kullanabilmek için bir arkadaşımdan rica ederek onun numarasına doğrulama sms ini gönderttim. Bununla ilgili sorunumu firmaya bildirmiş olmama rağmen sorunuma çözüm bulunamamıştır.


Bu siteye olan güvenimi yitirmeme neden oldu.

Ezgi 111 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi'nin Teşekkür Mesajı20 Eylül 2013

    Şikayetim üzerine çok kısa bir sürede firma yetkilisi tarafından arandım ve sorunum tekrar dinlenerek gerekli işlemler yapıldı. Dicle Hnm.'a teşekkür ederim.

  • Limango.com.tr Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön