03 Mart 2014
#2325902

Limango.com.tr Call Center Telefonlara Cevap Vermiyor

Limango.com.tr dan 27.02.2014 tarihinde ayakkabı aldım. Ürün hala tedarik aşamasında gözüküyor. Bunda bir sorun yok. Kampanyanın bitmesi bekleniyor olabilir, tedarik etmeye çalışıyor olabilirler, vs. Fakat ürün hakkında bilgi almak için Call Center 0216 665 6***5 no'lu numarayı arıyorum kesinlikle açan yok.


5 dakika müzik dinledim. Bekleyen kaçıncı kişi olduğum bile söylenmedi.

Zafer Zafer 205 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Zafer07 Mart 2014

    Telefonda ulaşabiliyorum fakat firmanın kurumsallık problemi var. Telefonda call center in cevapları yetersiz ve zaman zaman asabi. 8 gün oldu ürübü alalı, 5 günde kampanyanın biteli hala tedarik aşamasındaç aradığımda bizde böyle 3 ile 7 gün aradı diye bir vakit veriyorlar. 3 vakte kadar der gibi.

  • Zafer05 Mart 2014

    Kampanyanın biteli 3 gün oluyor hala tedarik aşamasında gözüküyor. N11.com dan sizden tam2 gün sonra bisiklet satın aldım. dün geldi. ve maillere anında cavep veriyorlar.

  • Limango.com.tr Temsilcisi03 Mart 2014

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları