21 Eylül 2013 #2023253

Limango.com.tr Çağrı Merkezine Ulaşılmıyor!

Limango.com.tr'den almış olduğum bir ürün ile ilgili bilgi almak istiyorum ancak bir türlü çağrı merkezine ulaşılmıyor. Muhatap bulunamıyor. Almış olduğum ürün için teslimlerin 19.09.2013'te başlayacağı belirtiliyor ancak ürün hala tedarik aşamasında gösteriyor internet siteleri.


Bunun için bilgi almak istediğim çağrı merkezinde ise telefonda 20 dk'dır aralıksız beklemekteyim. İnternet'ten yapılan bir alışveriş için telefonla bilgi alamayacaksam eğer ne anlamı kaldı? Başka bir sitenin çağrı merkezinde böyle bir sorun yaşamadım. Acil olarak dönüş yapmalarını istiyorum. Almış olduğum ürün ile ilgili bilgi almam gerekiyor.

Dilara 41 Okunma

Cevaplar

  • Dilara24 Eylül 2013

    13.09 tarihinde limango dan ürün satın aldım.ürünün teslimatına 19.09.da başlanacağı belirtilmişti. Başlanmaması üzerine çağrı merkezlerini defalarca aramama rağmen ulaşamayınca buradan şikayetimi belirtmiştim. Çözümlemek olsun diye 21.09.da 12:31 - 12:34 saatleri arasında beni arayıp konuyla ilgilendiklerini olumlu-olumsuz pazartesi günü dönüş yapacaklarını belirttiler. ancak tarafıma hiç bir dönüş olmadı aksine ben aradım.beklediğim ürün hala ortada yok, hala tedarik aşamasında.ne zaman geleceği belli değil. ben paramı ödedim bekliyorum. Limangodan ilk ve son alışverişimdi. aynı zamanda kendilerine ulaşamadığım için burdan çözümledikleri şikayetin altına msj yazdım yine dönüş yok.

  • Dilara23 Eylül 2013

    Burada çözümlenmiş gibi gözüküyor ancak çözümlenen bir şey yok. Yine arıyorum ve ben yine ulaşamıyorum. Hizmet alamayacaksam niçin alışveriş yapayım ki .... Daha iyi alışveriş siteleri var sonuçta. Bugün aranacaktım mail de atmama istinaden aranmadım. Aldığım ürün hala tedarik aşamasında gözüküyor. Teslim tarihi geçti ürün hala yok ortada. Bu ürün gelse de gelmese de asla Limangoyu tercih etmeyeceğim. Çünkü etmem için hiç bir sebep yok. Sizden dönüş beklediğimi belirttiğim halde dönüş bile yapmıyorsunuz. Sizin de düşündüğünüz gibi bana alışveriş sitesi çok size de müşteri.

  • Limango.com.tr Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön