27 Aralık 2013

Limango.com.tr Bitmeyen Tedarik Aşaması!

Aralık ayının 15'i itibarı ile sipariş ettiğim ürünler kampanyanın bitmesine ve geçen zamana karşın tarafıma iletilmemiştir. 5 gün kadar önce de şirket bilgi e-posta servisine durumu kibarca izah etmiş ve fakat her müşteriye gönderilen şablon ile geri dönülmüştür. Ne gariptir ki gelen e-posta'dan iki gün sonra ürünü ellerinde olmayan sebeplerden ötürü tedarik edemediklerini, ama neden tedarik edemediklerini belirtmeyen başka bir e-posta aldım.
Acaba müşteriler ile dalga mı geçiliyor ? 1 haftalık süre zarfında hem beni rahatlatan sürenin normal olduğunu anlatan, sonra da sebep izah etmeksizin siparişimi göndermezler ? İlk siparişim olmamıştı ama bu sayede son siparişim olacaktır.

Yusuf 70 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf03 Ocak 2014

    Tarafıma ulaşım yöntemi tıpkı gönderilen otomatik mesajların kopyası gibi bir görüşme ile ulaşıldı. Ötesi zaten beklenmezdi. Bu platforma üye olma sebebim bu şikayet olduğu gibi elektronik posta geri dönüşümü gibi karşılıksız kalmıştır.

  • Limango.com.tr Temsilcisi27 Aralık 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön